pátek 19. října 2012

Podzimní dekorace

Tak konečně hotovo a taky nafoceno. Podzim u nás doma.Když mi přišel podzimní Dekor, měla jsem jasně vybráno - ty muchomůrky musím mít :-) ale s těma raráškama, to jde velice těžko. Práce s recy materiálem je taky poněkud zdlouhavá.... ale mám to a musím říct, že se mi to moc líbí. Muchomůrka v mechu už je v kuchyni... musí být ale dostatečně vysoko, aby ji Šíma hned neobjevil a nechtěl blíže zkoumat obsah ...

Dýni u dveří dlabal Lukášek a ještě máme další v zásobě, protože každý musí mít alespoň jednu - takže mě čeká naparádit ještě jednu pro Šimona ... no a svícen z lahve od okurek, jsem vyrobili narychlo dneska odpoledne. Na procházce jsme sbírali kde co - a Lukáš byl z výroby naprosto unešený - asi stejně jako já, když jsem tuhle krásu viděla na blogu u Adrianky.

A tohle jsou fotky z dnešní procházky...Adrianka mi mimo jiné také poslala tenhle krásný symbol. Moc děkuji a vážím si toho.


... pokud cítíte, že je na světě bytost, která si zaslouží obyčejné a jedno z nejhezčích slov na světě "děkuji", vytvořte nový příspěvek, zkopírujte obrázek, tento text, vložte jho blog adresu, upozorněte jej na tento odkaz v jeho komentáři a vyznejte se mu. Stačí jedno slovo nebo 100, je to na Vás. 
Pošlete to 2 lidem, jako symbol dvou rukou, kteří si mají pomáhat. Co můžete uděláte dnes, neodkládejte to na zítra. Kdo ví, co bude zítra. Své pocity a emoce co nosíte v sobě, patří světu a lidem kolem nás. Dejte mu - jim je. Děkuji!

Já bych tento symbol poslala ráda Vám všem kteří čtete můj blog a jmenovitě pak Hance a Helence. Díky za to že jste...

Mějte krásný slunečný víkend
Věrka


6 komentářů:

 1. Krásná dekorace Věruš, a máte tam nádherný výhled.... takový nemám, ani když vylezu na střechu:-)))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ajko, díky návštěvu - jo a výhled máme opravdu krásný :-)
   měj krásný víkend V.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. ❤ ❤ ❤ ❤ děkuji ❤ ❤ ❤ ❤

  OdpovědětVymazat
 4. Věruško,
  krásně podzimně tvoříš :-)
  Ty mochumorky se ti moc povedly a ten svícínek také, však jsem je už obdivovala u Andrejky.
  A fotečky z podzimí procházky jsou také moc povedené!

  OdpovědětVymazat