pondělí 8. dubna 2013

Zase šiju...

.... a baví mě to ....
dneska jedna taštička na přání ... a pokud čas dovolí, jdu zase do nějakého dalšího projektu: Na nástěnce na Pinterestu mám ještě pěknou zásobu věci, které bych chtěla pro sebe nebo pro kluky ušít.

kapsa do auta, pro oba kluky - Šimon je moc spokojený a pořád tam něco "hrabe" v akci bohužel zatím není vyfocená
na přání pro Verču ... doufám, že teď bude místa dost - pokud bude třeba ještě do ní  "něco kosmetických blbinek" dokoupíme ...ještě mám jednu, tu vám ale ukážu až ve čtvtek .... protože je to překvapení...

A tady ještě korálky, které jsem vyráběla v rámci jarní výměny pro Marcelku do Irska.
Mějte se fajn a užívejte si sluníčko
Věrka

8 komentářů:

 1. Věrko, moc pěkné šití. Autíčková taška na auta je dokonalá. Ta by měla i u nás určitě úspěch.

  Pěkný týden
  Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andrejko, díky za pochvalu - látku jsem koupila v Ikea v takovém balíčku. Ale nějaký čas mi tady už leží, takže nevím jestli je stále v nabídce.
   měj se fajn Věrka

   Vymazat
 2. Parádní bižu i šití, Věruško! Ta taška do auta, to je velmi praktická věc, kdysi jsem Adamovi šila kapsář, mělo to velký úspěch :o)
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Heli i tobě díky. Kapsář jsme měli koupený, ale moc se neosvědčil, tohle je "dosažitelnější ze sedačky" a má to úspěch. A to je hlavní.
   měj se krásně Věrka

   Vymazat
 3. Korálky ještě neměly premiéru,protože i ve škole je taková zima,že sedíme v bundách.Nikdo by je nemohl obdivovat,a nejraději bych na nich nechala tu Tvou cedulku,aby každý viděl,jaké že šikulky u nás máme a že Home made!A šitíčko krása,určitě vše udělalo radost jako mně korálky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Marci, já myslím že i v Irsku se to počasí musí zlomit a to jaro přijde. A ty pak budeš moc ti korálky vytáhnout.
   měj se fajn V.

   Vymazat
 4. A moc pěkně šiješ!!! Krásné kousky, oba dva, na překvapeníčko už se těším ;o) pa, L.

  OdpovědětVymazat